Kontakt:

Ochrona danych osobowych to jeden z obszarów naszej działalności, dlatego też chyba nie musimy Cię przekonywać, że przetwarzamy Twoje dane osobowe z najwyższą starannością.

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem danych jest Sergiusz Parszowski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą INSTIN – SERGIUSZ PARSZOWSKI, z siedzibą w Kielcach, przy ul. Podklasztorna 95D lok. 4, 25-714 Kielce NIP: 9591778775 REGON: 360733353, adres naszej strony internetowej to: http://www.instin.pl.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane?

Dane przetwarzamy wyłącznie w ramach prowadzonej z Tobą korespondencji, celu nawiązania relacji biznesowych oraz realizacji powierzonych nam zleceń. Jeżeli realizowaliśmy szkolenie na zlecenie Twojego pracodawcy, to bardzo możliwe, że przekazano nam Twoje podstawowe dane osobowe, których potrzebowaliśmy do wystawienia stosownych zaświadczeń o udziale w szkoleniu.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?

Podstawą prawną przetwarzanych przez nas danych osobowych jest zazwyczaj niezbędność do zawarcia lub wykonania umowy bądź zgoda osoby, której dane dotyczą. Jeżeli piszesz do nas e-maila, to zapewne chcesz byśmy się z Tobą skontaktowali.

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Danych osobowych nie przechowujemy dłużej niż to konieczne. Musisz jednak wiedzieć, że okresy przechowywania niektórych danych mogą wynikać z obowiązujących przepisów prawa. Jeżeli jesteś naszym klientem Twoje dane osobowe będziemy przechowywać przez okres 3 lat, gdyż właśnie taki okres przysługuje Ci na dochodzenie swojej roszczeń o naprawienie ewentualnej szkody. Jeżeli jesteś naszym współpracownikiem, część danych osobowych na Twój temat będziemy musieli przechowywać przez okres 50 lat!

Jak chronimy Twoje dane?

Danych osobowych nie przesyłamy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Korzystamy z usług i systemów wyłącznie tych dostawców, którzy przykładają należytą wagę do ochrony danych osobowych i dostosowali swoje produkty do obowiązujących przepisów prawa. Jak najszerzej stosujemy szyfrowanie oraz skuteczne niszczenie danych.

Komu przekazujemy Twoje dane?

Nie dzielimy się Twoimi danymi osobowymi z żadnymi sprzedawcami czy agencjami reklamowymi. Dane osobowe przekazujemy wyłącznie naszym podwykonawcom oraz dostawcom usług i systemów informatycznych (m.in. serwerów pocztowych, systemów księgowych). Dane osobowe udostępnimy również wszelkim uprawnionym podmiotom, np. sądom lub organom ścigania, jeżeli wystąpią do nas z żądaniem przekazania im danych osobowych w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie przysługują Tobie prawa?

W każdej chwili masz prawo do dostępu do danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Może się jednak zdarzyć tak, że z uwagi na obowiązujące przepisy prawa nie będziemy mogli od razu spełnić Twojej prośby. Wówczas jednak poinformujemy Cię dlaczego nie możemy czegoś uczyć oraz kiedy będzie to ewentualnie możliwe.

Osoba, która uzna, że jej dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, może też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych

Jeżeli nie znalazłeś wyjaśnienia wszystkich interesujących zagadnień i masz jakiekolwiek pytania w sprawie dotyczących Ciebie danych osobowych napisz proszę na kontakt@instin.pl

Informacje dodatkowe

Ciasteczka

Jeśli odwiedzasz naszą stronę internetową www.instin.pl, to musisz wiedzieć, że jak większość stron internetowych wykorzystuje ona “ciasteczka”. Służą one identyfikacji przeglądarki podczas korzystania z serwisu, dzięki czemu wyświetla się ona poprawnie. Nie wykorzystujemy “ciasteczek” do dostosowywania treści do Twoich indywidualnych preferencji.

Osadzone treści z innych witryn

Materiały na naszej stronie internetowej mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio pierwotną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Chcemy byś wiedział, że wówczas nie mamy dostępu do Twoich danych osobowych, jednak szanując Twoją prywatność, chcemy byś był/a świadomy/a jak to jest skonstruowane i jak to wszystko działa.

Szanujemy Twoją wolę

You may choose to prevent this website from aggregating and analyzing the actions you take here. Doing so will protect your privacy, but will also prevent the owner from learning from your actions and creating a better experience for you and other users.