Kontakt:

Bezpieczeństwo imprez masowych w praktyce – nasza oferta

Bezpieczeństwo imprez masowych to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Chcecie Państwo wiedzieć jak możemy Wam pomóc? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą propozycją!

Dokumentacja

Wiemy, że opracowanie kompletnej dokumentacji wymaganej w procesie ubiegania się o zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej spędza sen z powiek niejednemu organizatorowi. Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia w tym zakresie, pamiętajcie, że możecie powierzyć nam sporządzenie lub opracowanie:

 • “Oceny ryzyka w zakresie przewidywanych zagrożeń dla bezpieczeństwa i porządku publicznego”
 • “Instrukcji określającej zadania członków służby informacyjnej i służby porządkowej”
 • “Graficznego planu obiektu” – zawierającego wszystkie obligatoryjne elementy składowe
 • “Instrukcji postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego miejscowego zagrożenia w miejscu i w czasie imprezy masowej”
 • “Regulaminu obiektu”, “Regulaminu imprezy masowej”, “Regulaminu sprzedaży biletów”, “Regulaminu punktów depozytowych” itp.
 • Wzorów pism i dokumentów (wniosku o wydanie zezwolenia, wniosku o wydanie opinii o niezbędnej wielkości sił i środków, zastrzeżeniach do stanu technicznego obiektu (terenu) oraz o przewidywanych zagrożeniach, wniosku do Policji o udzielenie pomocy itp.)
 • Pozostałych standardów, procedur i instrukcji (rutynowych i awaryjnych)

A może potrzebujecie Państwo kompletnej dokumentacji wymaganej od organizatora w procesie ubiegania się o zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej? Zdecydowanie takie zlecenia przyjmujemy najchętniej!

Szkolenia

Jesteśmy pełnymi pasji szkoleniowcami, nasze kompetencje potwierdzają nie tylko posiadane certyfikaty, lecz przede wszystkim zadowoleni i zmotywowani uczestnicy naszych szkoleń! 

 • Szkolenia dla organizatorów/event managerów (szkolenia dotyczące warunków bezpieczeństwa imprezy masowej i obowiązków spoczywających na organizatorze zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych)
 • Szkolenia dla sektora publicznego (szkolenia przygotowujące pracowników samorządowych do wydawania zezwoleń i kontroli przebiegu imprez masowych)
 • Szkolenia tematyczne (obsługa gości z niepełnosprawnościami, obsługa gości o specjalnych potrzebach, obsługa gości w strefach VIP, operator monitoringu wizyjnego)
 • Szkolenia specjalistyczne (postępowanie z agresywnym klientem, przeglądanie odzieży i bagażu, obsługa urządzeń do wykrywania metalu i prześwietlania bagażu)
 • Szkolenia w ramach programu szkoleniowego Polskiego Związku Piłki Nożnej
  “STEWARDING – Najwyższa Jakość Organizacji Imprez”.

Jesteśmy wpisani do ministerialnego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00122/2015.
Chętnie przygotujemy szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb!

Wykłady i prelekcje

W miarę dostępnych terminów chętnie przyjmujemy zaproszenia na konferencje i seminaria. Chcesz, by w programie Twojego wydarzenia znalazło się również wystąpienie o tym jak organizować imprezy sportowe, kulturalne, społeczne lub biznesowe?

A może wiesz o nadchodzącym wydarzeniu, na którym powinniśmy opowiedzieć o tym jak zarządzać miastem podczas największych imprez masowych lub w jaki sposób zabezpieczyć tego rodzaju wydarzenia przed zagrożeniami terrorystycznymi? Koniecznie napisz do nas!

Audyty i kontrole
Kontrola imprezy masowej

Czy chcecie Państwo mieć pewność, że wynajęta firma ochrony realizuje postanowienia umowy, że dostarczyła pracowników w wymaganej ilości i o wymaganych kwalifikacjach? Czy weryfikujecie Państwo czy zabezpieczenie medyczne realizowane jest zgodnie z przepisami prawa? Czy chcecie mieć pewność, że wszystkie punkty gastronomiczne oraz pozostałe atrakcje zostały odpowiednio zabezpieczone pod względem pożarowym?

W przeprowadzeniu kontroli przebiegu imprezy masowej wspieramy również instytucje publiczne. Organ wydający zezwolenie na imprezę masową zobligowany jest do kontroli wszystkich imprez masowych podwyższonego ryzyka, w przypadku pozostałych imprez masowych kontrola ma charakter fakultatywny. Jeżeli jednak chcecie mieć Państwo pewność, że organizowana na terenie gminy (miasta) impreza masowa nie stanowi zagrożenia dla jej uczestników oraz mieszkańców, praktykowanym w wielu miejscach standardem jest kontrolowanie większości imprez masowych.

Opinie i ekspertyzy

Niewykluczone, że w procesie dochodzenia swoich roszczeń będziecie potrzebować Państwo opinii lub ekspertyz sporządzonych przez zewnętrznych specjalistów. Chcielibyśmy, byście pamiętali Państwo, że również w takich sprawach możecie na nas liczyć. W przeszłości przygotowywaliśmy podobne opracowania dla najwyższych instytucji publicznych!

Kierownik ds. bezpieczeństwa

Jeżeli potrzebujecie Państwo kierownika ds. bezpieczeństwa, trenerów służby informacyjnej i służby porządkowej, spikera zwodów, koordynatorów serwisów, specjalistów od logistyki, operatorów monitoringu wizyjnego czy pozostałego personelu bezpieczeństwa, prosimy napiszcie do nas.

Nasz zespół tworzą osoby o ogromnym doświadczeniu zdobytym przy organizacji i zabezpieczeniu największych wydarzeń w naszym kraju: Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, koncertów Orange Warsaw Festival 2013 i 2014, rekolekcji “Jezus na Stadionie”, Szczytu Klimatycznego Organizacji Narodów Zjednoczonych COP-19, Konferencji Europejskiej Banku Odbudowy i Rozwoju2014, Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, Finałów Pucharu Polski w Piłce Nożnej w Warszawie (2014, 2015, 2016, 2017), Finału Ligi Europy 2015 w Warszawie, Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016, Mistrzostw Europu w Piłce Nożnej U21 2017 oraz wielu innych wydarzeń sportowych, motorowych, rekreacyjnych i rozrywkowych, imprez targowych oraz spotkań biznesowych.

 

Książka “Imprezy masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki” 

Nasza książka “Imprezy masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki” to jedyna tego rodzaju publikacja na krajowym rynku wydawniczym. W formie poradnika “krok po kroku” przedstawiamy proces planowania, przygotowania, prowadzenia oraz podsumowania imprezy. Jest to zbiór naszych doświadczeń, uzupełniony zestawem najnowszych standardów i dobrych praktyk.

“Książka może spełniać rolę praktycznego przewodnika adresowanego do szerokiego spektrum odbiorców, w tym firm ochrony osób i mienia, kierowników ds. bezpieczeństwa, pracowników służb informacyjnych i porządkowych, a także innych podmiotów zaangażowanych w organizację i zabezpieczenie imprez masowych.” – Tadeusz Zygmunt – koordynator krajowy ds. bezpieczeństwa UEFA EURO 2012

“Recenzowana książka będzie interesująca i pożyteczna zarówno dla praktyków, jak i środowiska akademickiego. Znajdzie też Czytelników wśród osób, którym bliska jest problematyka bezpieczeństwa.” – prof. dr hab. Hubert Królikowski, Uniwersytet Jagielloński

Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju!

e-mail: kontakt@instin.pl; tel.: 737-393-280

__________________________________

Szukaj według kategorii

__________________________________

Szukaj według słowa

__________________________________

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu Youtube!

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Ostatnie wpisy

__________________________________