Kontakt:

Koronawirus – szkolenia online

 

Koronawirus – szkolenia online

Szkolenia online poświęcone aktualnej sytuacji kryzysowej związanej z epidemią COVID-19.

Tematyka szkoleń

1. Stany nadzwyczajne w Konstytucji RP. Czym są i czy stoimy w przededniu wprowadzenia stanu nadzwyczajnego w Polsce? [02 kwietnia 2020 r.].

2. Dobre praktyki do wdrożenia przez administrację publiczną w czasie epidemii [03 kwietnia 2020 r.].

Informacje organizacyjne

Jak i gdzie się spotkamy?

– zajęcia prowadzone on-line, za pomocą specjalnej platformy internetowej, umożliwiającej komunikację pomiędzy wykładowcą a uczestnikami, pozwalającej także na zadawanie pytań wykładowcy w formie chatu,
– uczestnicy przed szkoleniem otrzymają na wskazane w karcie zgłoszeniowej adresy e-mail zaproszenia wraz z linkami do wirtualnego pokoju, w którym będą mogli wziąć udział w szkoleniu,
– platforma szkoleniowa na której odbywają się zajęcia jest dostępna przez przeglądarkę internetową w dowolnym komputerze lub przez aplikację w smartfonie.

Koszt udziału w jednym szkoleniu to 180 zł netto (zwolnienie z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych)

Zapisz się już teraz! Napisz do nas na kontakt@instin.pl lub zadzwoń 737-393-280.

“Stany nadzwyczajne w Konstytucji RP. Czym są i czy stoimy w przededniu wprowadzenia stanu nadzwyczajnego w Polsce?” – PROGRAM

Część 1: Jakie stany nadzwyczajne przewiduje Konstytucja Rzeczypospolitej i jakie są pomiędzy nimi zasadnicze różnice? (45 minut)
– sesja pytań i odpowiedzi (15 minut)

Część 2: Na jakich zasadach funkcjonują organy samorządu terytorialnego i jak przygotować urząd do sprawnego funkcjonowania w czasie stanu klęski żywiołowej? (45 minut)
– sesja pytań i odpowiedzi (15 minut)

Część 3: Jakie prawa i wolności obywatelskie mogą zostać ograniczone w czasie stanu klęski żywiołowej? Jakie rodzi to konsekwencje dla administracji publicznej i obywateli? (45 minut)
– sesja pytań i odpowiedzi (15 minut)

Koniec. Ewentualne konsultacje.

“Dobre praktyki do wdrożenia przez administrację publiczną w czasie epidemii” – PROGRAM

Część 1: Jakie DOBRE PRAKTYKI mogę wdrożyć już TERAZ w swoim biurze lub urzędzie? (45 minut)
-sesja pytań i odpowiedzi (15 minut)

Część 2: Jakie DOBRE PRAKTYKI mogę wdrożyć już TERAZ w swojej gminie lub powiecie, by ułatwić życie mieszkańcom? (45 minut)
-sesja pytań i odpowiedzi (15 minut)

Koniec. Ewentualne konsultacje.

Szkolenie poprowadzi:

Sergiusz Parszowski – niezależny konsultant w sprawach bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa informacji. W przeszłości pracownik Centrum Monitoringu Wizyjnego Miasta Kielce oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego Prezydenta Miasta Kielce. W latach 2010 – 2015 współpracował z operatorem Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie odpowiadał między innymi za rekrutację i przeszkolenie operatorów monitoringu wizyjnego, organizację stanowisk pracy, opracowanie procedur i instrukcji stanowiskowych. Jako menadżer bezpieczeństwa Grupy Goldenmark, największego dystrybutora złota i srebra lokacyjnego, stworzył system monitorowania bezpieczeństwa wszystkich oddziałów i doprowadził do uruchomienia korporacyjnego Centrum Bezpieczeństwa. Ostatnio pełnił również funkcję Kierownika Centrum Operacyjnego banku BNY Mellon, gdzie odpowiadał za realizację globalnej polityki bezpieczeństwa, zarządzanie zespołem bezpieczeństwa fizycznego oraz nadzorowanie poprawności działania systemów i urządzeń zabezpieczenia technicznego.

Jest ekspertem Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego, współpracownikiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych oraz biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w specjalizacjach: „bezpieczeństwo imprez masowych”, „zabezpieczenie mienia i osób”, „zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności”. Trzykrotnie powoływany na specjalistę Najwyższej Izby Kontroli w toku kontroli nr P/17/040 „Przeciwdziałanie terroryzmowi i zwalczanie zagrożeń terrorystycznych”. Współautor opinii eksperckiej „Możliwości zwiększenia bezpieczeństwa biur poselskich oraz znajdujących się w nich osób” opracowanej na zlecenie Biura Analiz Sejmowych. Audytor i szkoleniowiec. Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznego oraz inspektor ochrony przeciwpożarowej. Autor kilkudziesięciu artykułów w czasopismach branżowych: „Ochrona Mienia i Informacji”, „Security&Alarm Systems”, „A&S Polska”. Współautor publikacji książkowych „Bezpieczeństwo społeczności lokalnych. Programy prewencyjne w systemie bezpieczeństwa” oraz „Imprezy masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki”. Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Koronawirus – aktualna sytuacja w Polsce

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo monitorować aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju w związku z COVID-19.

Dane dotyczące zachorowań dla Polski pochodzą z Głównego Inspektoratu Sanitarnego i aktualizowane są na bieżąco. Dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) aktualizowane są codziennie. Mapa COVID-19 dostępna jest pod tym linkiem.

Zachęcamy również do monitorowania bieżącej sytuacji przy wykorzystaniu oficjalnych kanałów informacyjnych administracji publicznej, m.in. na platformie https://www.gov.pl/web/koronawirus

Instin.pl

__________________________________

Szukaj według kategorii

__________________________________

Szukaj według słowa

__________________________________

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu Youtube!

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Ostatnie wpisy

__________________________________