Kontakt:

Bezpieczeństwo wydarzeń w czasach epidemii

Szkolenie “Bezpieczeństwo wydarzeń w czasie epidemii” przygotowane zostało z myślą o wszystkich organizatorach wydarzeń, którzy w tych trudnych czasach chcą ponownie realizować przedsięwzięcia z udziałem gości. Wszyscy potrzebujemy obcowania z kulturą, sportem, edukacją, nauką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsza „normalność” musi wyglądać zupełnie inaczej. Celem tego szkolenia jest przygotowanie organizatorów do tej właśnie nowej normalności. Jeżeli chcecie wiedzieć jakie środki ochrony należy wdrożyć, by w sposób odpowiedzialny ponownie organizować wydarzenia, jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na poniższe pytania, to niniejsze szkolenie jest z pewnością dla Państwa.

Program szkolenia

W trakcie szkolenia “Bezpieczeństwo wydarzeń w czasie epidemii” uzyskasz odpowiedzi między innymi na następujące pytania:

1. Czym rzeczywiście jest, jak się przenosi i kiedy możemy zarazić się nowym koronawirusem SARS-CoV-2? Co jest faktem, a co mitem?
2. Jakie ograniczenia i zmiany w organizacji wydarzenia powinniśmy wprowadzić? Jakie nowe obowiązki nakładają na nas przepisy prawa oraz wytyczne wydane przez administrację publiczną?
3. Jak i czym dezynfekować pomieszczenia i powierzchnie dotykowe? Czemu nie wystarczy test białej rękawiczki?
4. W jakie środki ochrony indywidualnej wyposażyć naszych pracowników, by realnie chroniły ich przed koronawirusem, a nie dawały jedynie złudnego poczucia bezpieczeństwa?
5. Czy możemy mierzyć temperaturę i czy ma to jakikolwiek sens? Jakich informacji możemy żądać od gości i pracowników, by nie łamać obowiązujących przepisów prawa?
6. Jak komunikować gościom zasady bezpieczeństwa obowiązujące w naszym obiekcie? Jak budować zaufanie i przeciwdziałać panice?
7. Jak postępować w przypadku wystąpienia u osoby objawów chorobowych? Jakie mamy prawa i obowiązki w relacji ze służbami ratowniczymi i sanitarnymi?

Wywiad z ekspertem

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Sergiuszem Parszowskim – liderem naszego zespołu eksperckiego – na temat organizacji imprez targowych i konferencji w czasie epidemii.

Program Bezpieczny Biznes odc. 5 cz. 2/2 w telewizji Biznes 24.

Szkolenia pracowników

Prowadzimy również szkolenia dla personelu obsługi dotyczące minimalizacji zagrożenia związanego z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Program szkolenia jest zgodny z wymaganiami Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Szkolenia “Bezpieczeństwo wydarzeń w czasie epidemii” prowadzimy zarówno w formie stacjonarnej, jak również w formie szkoleń online. W przypadku szkoleń online zajęcia praktyczne zastępujemy filmami instruktażowymi. Więcej informacji o szkoleniach dla personelu obsługi znajdzie Państwo tutaj.

Zapraszamy do kontaktu

Szkolenia realizujemy na terenie całego kraju. Szczegółową ofertę zawierającą wycenę szkolenia przygotowujemy każdorazowo indywidualnie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Oferujemy również konsultacje dla kierownictwa organizacji i zarządzających obiektami w zakresie doboru odpowiednich środków bezpieczeństwa oraz opracowania niezbędnych regulaminów, procedur i instrukcji.

Instin.pl

__________________________________

Szukaj według kategorii

__________________________________

Szukaj według słowa

__________________________________

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu Youtube!

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

__________________________________

Ostatnie wpisy

__________________________________